Легалізація самобудови

Цель нашей работы – оказывать качественные услуги и находить оптимальные решения, делая вашу жизнь комфортнее

Легалізація самобудови

Сьогодні практично кожен з нас або з наших родичів чи знайомих має земельну ділянку. Інколи, самі того не помічаючи, ми починаємо на ній щось будувати, і це логічно бо для того щоб обслуговувати цю таки ж ділянку потрібна якась споруда як нам здається «тимчасова»: маленькій садовий будиночок для проживання, сарайчик для інструментів тощо. Згодом до цього додаються інші нові споруди, або розбудовуються старі вже існуючи.

Це відбувається до того моменту коли ми починаємо розуміти, що наша земельна ділянка перетворилась на справжнє господарство з жилим будинком в декілька поверхів та допоміжними спорудами і не вистачає тільки провести опалення та водопостачання. Ось тут і виникають перші проблеми. Звернувшись до певних інстанцій, в яких вам починають розповідати про те, що це неможливо з огляду на те що ваші споруди ніде не зареєстровані, також ви не маєте технічного плану, а за незаконне будівництво ще й доведеться заплатити штраф або взагалі знести незаконні споруди. До того ж не багато охочих знайдеться придбати вашу ділянку з незаконним будівництвом, яке як може виявитись збудовано з порушенням багатьох будівельних норм. Що ж робити? постає питання, адже ви вклали багато часу та грошей а може й здоров'я в усе це будівництво. Залишити все як є або вже довести до пуття.

Якщо ви вирішили залишити «все як є», то далі можете не читати. Бо наступні рядки присвячені для тих хто хоче виправити ситуацію та примножити свій капітал за рахунок введення в експлуатацію свого будинку та допоміжних споруд. Ми пропонуємо вирішити ваші проблеми декількома ми шляхами.

Перший варіант. Ви вирішуєте все зробити самі. Для таких людей є стандартна схема легалізації самобудов, затверджена Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, але зауважте для себе, що всі ризики по кінцевому результату ви берете на себе, а цей результат не завжди є позитивним. До того ж ви витратите багато особистого часу та непотрібних нервів, а ще й коштів, тому як незнання законодавства та специфіки багатьох моментів при легалізації самобудови, призводить до не виправданих та непотрібних витрат.

Другий варіант. Звернутися до спеціалізованої компанії яка займається такими питаннями. У нас ви отримаєте спеціалізовану професійну допомогу з вирішення вашої проблеми. Наші працівники мають потрібний досвід і знання специфіки з даного питання. Ми в найкоротші терміни зможемо легалізувати вашу самобудову та ввести її в експлуатацію.

Якщо ви вирішили скористатися другим варіантом,то для цього вам потрібно звернутися до нашої компанії, домовитися про зустріч у нас в офісі або ж наш спеціаліст може виїхати одразу на місце розташування ділянки чи об'єкту, провести попередній огляд, розрахувати оцінку вартості робіт, підписати попередній договір.